Spijkerapparaten 18V

NT1865DBSLW2Z Accu spijkerapparaat - 18V / 25-65 mm

NT1865DBSLW2Z
/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/batterijen_recyclen.gif/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/brushless.gif/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/multi_volt.gif
| 16 Gauge spijkers 1,6 mm | één schots of repeteerfunctie | vastgelopen spijkers gemakkelijk te verwijderen zonder gereedschap | diepteregeling instelbaar zonder gereedschap | onderhoudsvrij | geen gebruik van gaspatroon en/of compressor met luchtslang | geleverd zonder accu en lader | inclusief HSC IV koffer
Bestelnummer NT1865DBSLW2Z
Lengte spijkers (mm) 25 - 65
Dikte spijkers (mm) 1,6
Capaciteit magazijn (stuks) 100
Spijkersnelheid (/sec.) 3
Hoogte (mm) 315
Lengte (mm) 298
Gewicht (kg) 3,4
Standaard toebehoren 1 x HSC IV
Artikel
1  
880219 HEX.SOCKET HD. BOLT M5X16 (W/FLANGE) NEW
2  
371225 HOUSING (C) NEW
3  
301653 TAPPING SCREW (W/FLANGE) D4X20 (BLACK)
4  
339783 BATTERY BSL 1830C (EUROPE.AUS.NZL)
5B  
371009 HOUSING ASS'Y NEW
7  
994806 SCREW (PLASTIC TIE) D4X20
8  
371015 HEX.SOCKET BOLT M5 NEW
9  
371014 TOP COVER NEW
10  
371012 RUBBER CUSHION (C) NEW
11  
371035 CHAMBER COVER NEW
12  
371040 SPECIAL NUT M36 NEW
13  
371037 O-RING (I.D. 79.5) NEW
14  
371039 CHARGE CAP NEW
15  
872822 O-RING (S-5)
16  
371038 VALVE CORE NEW
17  
371036 CHAMBER BASE NEW
18  
949658 HEX.SOCKET HD.BOLT M5X18 (10 PCS)
19  
371042 O-RING (I.D.32.99) NEW
20  
371011 RUBBER CUSHION (B) NEW
21  
371041 CYLINDER NEW
22  
371046 X-RING NEW
23  
371047 SLIDE RING NEW
24  
371044 PISTON NEW
25  
371048 PISTON BUMPER NEW
26  
332000 SPRING (T) NEW
27  
371021 TRIGGER NEW
28  
371020 O-RING (I.D. 2.5) NEW
29  
371019 SWITCH CABLE (A) NEW
30  
332668 RUBBER CUSHION
31  
370728 TERMINAL RUBBER (A) NEW
32  
372186 WIRING NEW
33  
371010 RUBBER CUSHION (A) NEW
34  
371049 NOSE NEW
35  
371067 SPRING NEW
37  
371064 PUSHING LEVER ARM ASS'Y NEW
38  
325077 SEAL LOCK HEX. SOCKET HD. BOLT M3X6
39  
371058 PUSHING LEVER ARM HOLDER NEW
40  
371065 PUSHING LEVER PIECE NEW
41  
371062 WASHER D4 NEW
42  
886331 RATCHET SPRING
43  
371056 BLADE GUIDE NEW
44  
881765 RATCHET SPRING
45  
887358 ADJUSTER
46  
371060 PUSHING LEVER ARM HOLDER (A) NEW
47  
886311 SEAL LOCK HEX. SOCKET HD. BOLT M4X12
48  
371092 LOCK PLATE NEW
49  
886305 LOCK SPRING
50  
371069 GUIDE PLATE NEW
51  
371078 LOCK LEVER COVER NEW
52  
371075 LOCK LEVER NEW
53  
371077 ROLL PIN D3X22 NEW
54  
371080 ROLL PIN D3X32 NEW
55  
371082 PUSHING LEVER NEW
56  
371072 NEEDLE ROLLER D3 NEW
57  
6696839 WIRE BAND NEW AUG
58  
371022 SENSOR (B) NEW
59  
371052 SENSOR HOLDER (A) NEW
60  
331790 LEVER (C) NEW
61  
371023 SENSOR (C) NEW
62  
371054 ROTOR NEW
63  
371053 SENSOR HOLDER (A) NEW
64  
325241 SEAL LOCK HEX. SOCKET HD. BOLT M3X8
65  
371051 SHIELD RING NEW
66  
371033 BALL BEARING NEW
67  
371032 WASHER (A) NEW
68  
371027 WHEEL SPRING (A) NEW
69  
371030 NEEDLE ROLLER D3 NEW
70  
371031 NEEDLE ROLLER D4.5 NEW
71  
371029 PIN (A) NEW
72  
371026 PIN WHEEL NEW
73  
371028 WHEEL SPRING (B) NEW
74  
371034 POSITION DETECTOR NEW
75  
6901VV BALL BEARING 6901VVCMPS2L
76  
371025 GEAR BOX ASS'Y NEW
77  
GEAR CASE
78  
WASHER (E)
79  
CARRIER
80  
PLANET GEAR (C) (4 PCS.)
81  
RING GEAR (C)
82  
WASHER (D)
83  
GEAR SPACER
84  
PINION (C)
85  
PLANET GEAR (B) (4 PCS.)
86  
RING GEAR (B)
87  
WASHER (C)
88  
LOCK RING
89  
PINION (B)
90  
NEEDLE ROLLER (A) (6 PCS.)
91  
WASHER (B)
92  
PLANET GEAR (A) (3 PCS.)
93  
RING GEAR (A)
94  
WASHER (A)
95  
MOTOR SPACER
96  
TAPPING SCREW D3X8
97  
361054 ROTOR NEW
98  
371214 HOOK NEW
99  
331109 LOW HEAD HEX.SOCKET BOLT M4X8 NEW
100  
326276 LEVER (A)
101  
371084 MAGAZINE COVER NEW
102  
371086 DISTANCE PIECE M5 NEW
103  
996399 HEX.SOCKET HD.BOLT M5X12 (W/FLANGE)
104  
949431 BOLT WASHER M5 (10 PCS.)
105  
885997 MACHINE SCREW M5X15 BLACK
106  
886341 NAIL RAIL
107  
372191 CAUTION LABEL (EU) NEW
108  
307811 TAPPING SCREW D4X16 (W/FLANGE) (BLACK) (OLD 930446)
109  
371089 NAIL FEEDER NEW
110  
371087 MAGAZINE NEW
111  
877371 NYLON NUT M5
112  
372991 REPAIR PARTS SET (NT1850DBSL/ NT1865DBAL/DBSL) NEW
113  
373658 PANEL SHEET
501  
337528 CASE ASS'Y (STACKABLE)
502  
336473 HANDLE
503  
336472 LATCH
504  
336474 HINGE
505A  
375577 INNER TRAY NT1850/1865DBSL (HSC) (OLD 371895)
507  
371094 NOSE CAP NEW
508  
329897 BATTERY COVER
509  
875769 SAFETY GLASSES
510  
6698667 POUCH CLOTH NEW
511  
CHARGER (MODEL UC 18YFSL)
601  
375605 NOSE CAP RED 5.5MM NEW