Machines 36V

C3610DRAWAZ Accu Afkortzaag 36V / 4.0 Ah / 255 mm MULTI-VOLT

C3610DRAWAZ
/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/stofafzuiging.gif/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/spindelblokkering.gif/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/aanloopstroombegrenzing.gif/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/batterijen_recyclen.gif/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/li-ion.gif/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/4.0ah.gif/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/brushless.gif
zeer compacte machine | hoogste zaagsnelheid in zijn klasse | koolborsteloze motor | met laser | LED verlichting | capaciteit: 90° 64 x 318 mm of 89 x 292 mm | in verstek 45° | standaard 2 MULTI VOLT accu's | oplaadtijd 52 min.
Bestelnummer C3610DRAWAZ
Zaagblad ∅ (mm) 255
Asgat ∅ (mm) 30
Zaagdiepte 90° (mm) 89 x 292 - 64 x 318
Zaagdiepte in verstek 45°(mm) 89 x 204
Toerental (min.) 4000
Batterij capaciteit (Ah) 4.0 Ah / 8.0 Ah
Batterij voltage (V) 36 V / 18 V
Batterij samenstelling Li-ion
Batterij oplaadtijd (min.) 52
Batterij (type) BSL36B18
Oplader (type) UC18YSL3, 220 V, 50/60 Hz
Motor zonder koolborstels
Aanloopstroombegrenzing
Afmetingen L x B x H (mm) 778 x 792 x 686
Gewicht (kg) 20,6
Standaard toebehoren 2 accu's, 1 lader, 1 zaagblad, 1 stofzak, 1 klem, 1 sleutel
Artikel
1  
372555 HEX.SOCKET HD.CAP SCREW (10 PCS) C3610DRA NEW
2  
372556 HEXAGON SOCKET TRUSS HEAD ASSEMBLIED (10 PCS) C3610DRA NEW
3  
372561 FLAT WASHER (10 PCS) C3610DRA NEW
4  
372577 HEX.SOCKET HD.CAP SCREW (10 PCS) C3610DRA NEW
5  
372450 EXTERNAL TOOTH LOCK WASHER (10 PCS) C3610DRA NEW
6  
372500 NUT CHUCK (10 PCS) C3610DRA NEW
7  
372453 DISC SPRING WASHER (10 PCS) C3610DRA NEW
8  
372559 FLAT WASHER (10 PCS) C3610DRA NEW
9  
372553 HEX. SOC. SET SCREW (10 PCS) C3610DRA NEW
10  
373689 ARM-MITER C3610DRA NEW
11  
372623 PLATE C3610DRA NEW
12  
372625 CR. RE. TRUSS HD. ROUND NECK SCREW (10 PCS) C3610DRA NEW
13  
372018 WAVE WASHER C3610DRA NEW
14  
372622 PLATE C3610DRA NEW
15  
372524 SET PLATE C3610DRA NEW
16  
372521 RUBBER PAD C3610DRA NEW
17  
372458 O-RING ROD (10 PCS) C3610DRA NEW
18  
372515 MITER BAR ASS'Y C3610DRA NEW
19  
372543 CR.-RE. TRUSS HD. SCREW (10 PCS) C3610DRA NEW
20  
372519 BEARING COVER C3610DRA NEW
21  
372491 BLANKET WASHER C3610DRA NEW
22  
372490 LINEAR MOTION BEARING C3610DRA NEW
23  
372569 SET PLATE C3610DRA NEW
24  
372503 HEXAGON SOCKET TRUSS HEAD ASSEMBLIED (10 PCS) C3610DRA NEW
25  
372585 CLAMP HANDLE C3610DRA NEW
26  
372050 O-RING (10 PCS) C3610DRA NEW
27  
372481 CLEVIS PIN C3610DRA NEW
28  
372454 C-RING (10 PCS) C3610DRA NEW
29  
372489 SHAFT C3610DRA NEW
30  
372566 ANCHOR PLATE C3610DRA NEW
31  
372567 CR. RE. TRUSS HD. ROUND NECK SCREW (10 PCS) C3610DRA NEW
32  
327354 WAVE WASHER C3610DRA NEW
33  
372533 ARM MITER COVER C3610DRA NEW
34  
372024 CR.RE. PAN HD. TAPPING SCREW (10 PCS) C3610DRA NEW
35  
372059 CR.RE. PAN HD. TAPPING SCREW (10 PCS) C3610DRA NEW
36  
372573 CR.RE. PAN HD. TAPPING SCREW (10 PCS) C3610DRA NEW
37  
372516 MITER BAR C3610DRA NEW
38  
372511 FRAME ENDCAP BLACK PLASTIC C3610DRA NEW
39  
372513 SPACER C3610DRA NEW
40  
372617 WARNING LABEL C3610DRA NEW
41  
373688 SLIDE-BAR SEAT (FRONT) C3610DRA NEW
42  
372512 WASHER BEARING C3610DRA NEW
43  
372523 LINEAR MOTION BEARING C3610DRA NEW
44  
372514 SET PLATE C3610DRA NEW
45  
372456 O-RING (10 PCS) C3610DRA NEW
46  
372510 LOCATING BAR C3610DRA NEW
47  
372466 CR. RE. PAN HD. SCREW (10 PCS) C3610DRA NEW
48  
372628 TILTING SCALE C3610DRA NEW
49  
327352 FLAT WASHER C3610DRA NEW
50  
372536 NEEDLE POINTER C3610DRA NEW
51  
372583 CLAMP BOLT C3610DRA NEW
52  
339841 LOCK NUT M8
53  
726478 FLAT WASHER 16X8X2.5 C10RC (20 PCS)
54  
372587 TABLE C3610DRA NEW
55  
372552 CR. RE. PAN HD. SCREW (10 PCS) C3610DRA NEW
56  
372610 TABLE INSERT C3610DRA NEW
57  
372731 STOP PLATE C3610DRA NEW
58  
372478 COMPRESSION SPRING C3610DRA NEW
59  
372595 BRACKET STOP C3610DRA NEW
60  
372474 ROLL PIN C3610DRA NEW
61  
372593 LOCATING BAR C3610DRA NEW
62  
372592 SPECIAL NUT C3610DRA NEW
63  
372613 CAUTION LABEL C3610DRA NEW
64  
372589 CLAMP HANDLE C3610DRA NEW
65  
372629 ROLL PIN C3610DRA NEW
66  
372594 LOCKING ROD C3610DRA NEW
67  
372590 KNOB C3610DRA NEW
68  
726539 HEX SOC. HD. CAP SCREW C3610DRA NEW
69  
372517 SHAFT-PIVOT C3610DRA NEW
70  
339796 NUT CHUCK C3610DRA NEW
71  
949434 BOLT WASHER M10 (10 PCS)
72  
372548 CR. RE. PAN HD. SCREW (10 PCS) C3610DRA NEW
73  
372532 SPECIAL BOLT C3610DRA NEW
74  
339832 FLAT WASHER C3610DRA NEW
75  
372564 HEX.SOCKET HD.CAP SCREWS (10 PCS) C3610DRA NEW
76  
372497 BUSHING C3610DRA NEW
77  
372505 HEX. NUT (10 PCS) C3610DRA NEW
78  
372459 HEX. HD. BOLT C3610DRA NEW
79  
968247 @ HEX.SOCKET SET SCREW M6X10
80  
949235 MACHINE SCREW M5X8 (10 PCS)
81  
372576 NEEDLE POINTER C3610DRA NEW
83  
372530 PLUNGER HANDLE C3610DRA NEW
84  
372504 COMPRESSION SPRING C3610DRA NEW
85  
372502 COMPRESSION SPRING C3610DRA NEW
86  
372486 CR.-RE. TRUSS HD. SCREW (10 PCS) C3610DRA NEW
87  
372572 ALLEN BOLT (10 PCS) C3610DRA NEW
88  
372588 HANDLE C3610DRA NEW
89  
726615 @ LOCK NUT M5 C10RC (NEW 949555)
90  
372591 PLUNGER HANDLE C3610DRA NEW
92  
373962 SLIDE PLATE C3610DRA NEW
93  
372614 CAUTION LABEL C3610DRA NEW
94  
372529 ADJUSTABLE NUT C3610DRA NEW
95  
372528 LEVELING PAD C3610DRA NEW
96  
372586 CLAMP HANDLE C3610DRA NEW
97  
373681 EXTENSION TABLE C3610DRA NEW
98  
373665 HEX.SOCKET HD.CAP SCREWS C3610DRA NEW
99  
372618 WARNING LABEL C3610DRA NEW
100  
372446 BLADE WRENCH C3610DRA NEW
101  
372549 CR. RE. PAN HD. SCREW (10 PCS) C3610DRA NEW
102  
372525 WRENCH SET C3610DRA NEW
103  
372582 ASSIST-FENCE (RIGHT) C3610DRA NEW
104  
372584 CLAMP BOLT C3610DRA NEW
105  
726318 HEX. SOC. TRUSS HD. SCREW C3610DRA NEW
106  
372479 HEX. SOC. SET SCREW (10 PCS) C3610DRA NEW
107  
372581 ASSIST-FENCE (LEFT) C3610DRA NEW
108  
372580 FENCE C3610DRA NEW
109  
372570 REAR SUPPORT TUBE C3610DRA NEW
110  
372571 REAR SUPPORT TUBE C3610DRA NEW
111  
372464 CR.-RE. TRUSS HD. SCREW (10 PCS) C3610DRA NEW
112  
373687 BASE C3610DRA NEW
113  
372442 CENTER BOLT C3610DRA NEW
114  
372612 SCALE C3610DRA NEW
115  
373666 HANDLE BAR ASS'Y C8FSHG NEW
116  
373668 VISE BEARING
117  
373677 FLAT WASHER C8FSHG NEW
118  
373667 FLANGE C8FSHG NEW
119  
373675 CR.RE.PAN HD. SCREW & SCREW C8FSHG NEW
120  
372531 VISE ASSY C3610DRA NEW
121  
373678 FLAT WASHER C8FSHG NEW
122  
373961 FLAT WASHER C3610DRA NEW
132  
373762 MOTOR ASS'Y SET C3610DRA NEW
133  
373763 HOUSING SET C3610DRA NEW
134  
373913 MV LABEL (A) NEW
135  
361094 ROTOR ASS'Y NEW
136  
372405 BALL BEARING
137  
726512 RETANING RING
138  
372412 FRONT HOUSING C3610DRA NEW
139  
372404 SCREW M5X10
140  
341011B WIRING ASS'Y (OLD 341011)
142  
301653 TAPPING SCREW (W/FLANGE) D4X20 (BLACK)
143  
373797 CR.RE. PAN HD. SCREW C3610DRA NEW
144  
373914 MV LABEL (B) NEW
146  
372212 SENSORMATIC CHIP
147  
372537 BUTTON SWITCH C3610DRA NEW
149  
373685 SWITCH MOUNTING C3610DRA NEW
150  
373664 CR.RE. PAN HD. TAPPING SCREW (10 PCS) C3610DRA NEW
151  
372550 CR. RE. PAN HD. SCREW (10 PCS) C3610DRA NEW
152  
373683 MOTOR HANDLE (UP) C3610DRA NEW
153  
372488 CR.RE. PAN HD. TAPPING SCREW (10 PCS) C3610DRA NEW
154  
372441 COMPRESSION SPRING C3610DRA NEW
155  
373686 TRIGGER C3610DRA NEW
156  
372538 TORSION SPRING C3610DRA NEW
157  
373949 PANEL SWITCH ASS'Y
158  
372551 CR. RE. PAN HD. SCREW (10 PCS) C3610DRA NEW
159  
371907 SWITCH NEW
160  
373684 MOTOR HANDLE (DOWN) C3610DRA NEW
162  
372415 GEAR BOX C3610DRA NEW
163  
372414 LOCK KNOB C3610DRA NEW
164  
372416 COMPRESSION SPRING (10 PCS) C3610DRA NEW
165  
372422 NEEDLE ROLLER C3610DRA NEW
166  
372423 OIL PAPER C3610DRA NEW
167  
372391 BALL BEARING C3610DRA NEW
169  
372396 PARALLEL KEY (10 PCS) C3610DRA NEW
170  
372411 GEAR SHAFT C3610DRA NEW
171  
372436 STRAIGHT BEVEL GEAR C3610DRA NEW
172  
372435 BUMPER C3610DRA NEW
173  
372434 CENTER SHAFT WASHER C3610DRA NEW
174  
372403 C-RING (10 PCS) C3610DRA NEW
175  
372389 BALL BEARING C3610DRA NEW
176  
372433 PARALLEL KEY (10 PCS) C3610DRA NEW
177  
372408 CUTTER SHAFT C3610DRA NEW
178  
372390 BALL BEARING C3610DRA NEW
179  
372409 COLLAR C3610DRA NEW
180  
372410 HELIX GEAR C3610DRA NEW
181  
317578 C-RING (10 PCS) C3610DRA NEW
182  
326905 NEEDLE BEARING C10RC
183  
372413 CLEVIS PIN C3610DRA NEW
184  
372498 CR. RE. TRUSS HD. ROUND NECK SCREW (10 PCS) C3610DRA NEW
185  
372596 LEVER C3610DRA NEW
186  
372501 FLAT WASHER (10 PCS) C3610DRA NEW
187  
339840 NUT C3610DRA NEW
188  
372635 CR. RE. TRUSS HD. ROUND NECK SCREW (10 PCS) C3610DRA NEW
189  
372465 CR. RE. COUNT HD. SCREW (10 PCS) C3610DRA NEW
191  
372455 SELF-LOCKING RING C3610DRA NEW
192  
372444 ROLLING WHEEL C3610DRA NEW
193  
372445 BEARING C3610DRA NEW
194  
373822 PC-GUARD C3610DRA NEW
195  
314474 @ NUT CHUCK M6
196  
373680 CR. RE.COUNT HD. TAPPING SCREW (10 PCS) C3610DRA NEW
197  
372496 SPRING GUARD C3610DRA NEW
198  
372460 HEX. SOC. HD. CAP BOLT (10 PCS) C3610DRA NEW
199  
372443 ANCHOR BLOCK C3610DRA NEW
200  
372547 CR.RE. PAN HD. ROUND NECK SCREW (10 PCS) C3610DRA NEW
202  
372542 CR.-RE. TRUSS HD. SCREW (10 PCS) C3610DRA NEW
203  
373821 CUTTER SHAFT GUARD C3610DRA NEW
204  
372499 NUT CHUCK (10 PCS) C3610DRA NEW
205  
372730 SPACER C3610DRA NEW
206  
372631 BUSH C3610DRA NEW
207  
372630 SEGMENT HANDLE C3610DRA NEW
208  
372485 CR.RE. PAN HD. SCREW (10 PCS) C3610DRA NEW
209  
373682 BUSH C3610DRA NEW
210  
372608 CLAMP HANDLE C3610DRA NEW
211  
372562 HEX. SOC. SET SCREW M6X12
212  
372432 HEX. SOC. HD. CAP BOLT (10 PCS) C3610DRA NEW
213  
372430 FLAT WASHER (10 PCS) C3610DRA NEW
214  
372554 HEX. SOC. SET SCREW (10 PCS) C3610DRA NEW
215  
372600 CABLE COVER C3610DRA NEW
217  
372634 CAUTION LABEL C3610DRA NEW
218  
372620 CABLE SHIELD C3610DRA NEW
219  
372487 CR. RE. PAN HD. SCREW (10 PCS) C3610DRA NEW
220  
372417 OIL CAP C3610DRA NEW
221  
372429 HEX. SOC. TRUSS HD. SCREW (10 PCS) C3610DRA NEW
222  
372557 HEX WASHER HD BOLT (10 PCS) C3610DRA NEW
223  
372494 ARBOR COLLAR C3610DRA NEW
225  
372601 LAMP SOCKET C3610DRA NEW
226  
372605 LED LIGHT C3610DRA NEW
227  
372546 CR.RE. PAN HD. TAPPING SCREW (10 PCS) C3610DRA NEW
228  
372606 INSERT C3610DRA NEW
229  
372520 SHAFT SLEEVE C3610DRA NEW
230  
372518 TORSION SPRING C3610DRA NEW
231  
372428 HEX.SOCKET HD.CAP SCREWS (10 PCS) C3610DRA NEW
232  
372565 CAUTION LABEL C3610DRA NEW
233  
373690 ARM C3610DRA NEW
234  
372627 WARNING LABEL
235  
LED LABEL
237  
372545 CR.RE. PAN HD. TAPPING SCREW (10 PCS) C3610DRA NEW
238  
372526 LASER COVER C3610DRA NEW
239  
373674 CR. RE. COUNT HD. SCREW C3610DRA NEW
240  
373676 FLAT WASHER C3610DRA NEW
241  
373673 PLUNGER HOUSING C3610DRA NEW
242  
373672 LASER PLUNGER HOUSING C3610DRA NEW
243  
372527 COVERLASER COVER C3610DRA NEW
244  
372626 LASER STICKER C3610DRA NEW
245  
372541 CR. RE. COUNT HD. SCREW (10 PCS) C3610DRA NEW
246  
372544 CR.RE. PAN HD. TAPPING SCREW (10 PCS) C3610DRA NEW
247  
372522 INSERT C3610DRA NEW
248  
373670 LASER SET C3610DRA NEW
249  
373671 PIVOT-SUPPORT C3610DRA NEW
250  
373679 BUTTON C3610DRA NEW
251  
373669 PIN C3610DRA NEW
252  
372621 LASER ASS'Y C3610DRA NEW
253  
373663 CR.RE. PAN HD. TAPPING SCREW C3610DRA NEW
254  
373693 SUPPORT SEAT C3610DRA NEW
255  
373692 RUBBER SLEEVE C3610DRA NEW
256  
373908 WARNING LABEL (A) (62841)
258  
LABEL (HiKOKI) (EUROPE)
259  
373911 LASER LABEL (C) C3610DRA NEW
260  
373415 TCT SAW BLADE 255MM-D30 HOLE-NT40
262  
372120 BATTERY BSL 36B18 (EUROPE.AUS.NZL)
264  
373923 BRACING PLATE C3610DRA NEW
265  
373963 COLLAR (OD 30) C3610DRA NEW
503  
329897 BATTERY COVER
504  
373912 DUST BAG C3610DRA NEW
505  
BATTERY CHARGER (230V EUROPE PLUG)
508  
374294 ELBOW C3610DRA NEW