Boor-schroefmachines 18V - 36V

DS18DBL2W4Z Accu boor-schroefmachine - 18 V / 136 Nm - Exclusief lader en accu's
169,00
Excl. BTW
DS18DBL2W4Z
/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/regel-electronic.gif/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/rechts_en_links_draaiend.gif/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/electronic.gif/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/brushless.gif/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/2_speed.gif/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/electric_brake.gif/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/led.gif/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/multi_volt.gif/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/rfc.gif

zeer compact | hoog aandraaimoment | koolborstelloze motor | RFC Functie | snelspanboorhouder| hoogste snelheid in zijn klasse | aluminium tandwielhuis | 22 standen instelbaar| soft grip | accu indicator | led verlichting | riem haak  | geleverd zonder accu’s en oplader


Bestelnummer DS18DBL2W4Z
Capaciteit hout (mm) 76
Capaciteit staal (mm) 13
Capaciteit houtschroeven (mm) 10 x 90
Capaciteit zelfborende schroeven (mm) 6
Max. aandraaimoment (Nm) 136
Capaciteit boorkop (mm) 13
Toerental onbelast laag (min.) 0 - 500
Toerental onbelast hoog (min.) 0 - 2.100
Hoogte (mm) 257
Lengte (mm) 204
Gewicht (kg) 2,5
Artikel
1  
995344 FLAT HD.SCREW M6X25 (A) (LEFT HAND) (NEW 744087)
3  
339738 GEAR BOX ASS'Y
4  
339736 RETAINING RING FOR D30 SHAFT NEW
5  
339740 CLUTCH DIAL NEW
6  
339741 METAL NEW
7  
339743 SPINDLE NEW
8  
339744 CLICK SPRING NEW
9  
339745 NUT NEW
10  
339746 SPRING NEW
11  
339747 THRUST PLATE NEW
12  
333539 PIN SET (6 PCS.)
13  
339748 STOPPER NEW
14  
331886 STOPPER SPRING
15  
339749 RUBBER CAP NEW
16  
339751 FRONT CASE NEW
17  
328717 WASHER (B)
18  
339752 LOCK RING NEW
19  
319744 ROLLER
20  
339753 RING GEAR NEW
21  
339754 CARRIER NEW
22  
339774 PLANET GEAR (B) SET NEW
23  
331892 WASHER (A)
24  
331895 SCREW SET D2 (2 PCS)
25  
339755 SHIFT ARM NEW
26  
305490 TAPPING SCREW D4X30 (W/FLANGE) BLACK
27  
339756 REAR CASE NEW
28  
320087 SCREW SET M3X12 (4 PCS.)
29  
339757 PINION (C) NEW
30  
339758 SLIDE RING GEAR NEW
31  
339759 PINION (B) NEW
32  
331926 NEEDLE BEARING SET (4 PCS.)
33  
334441 PLANET GEAR (A) SET (4 PCS)
34  
339760 FIRST RING GEAR NEW
35  
339761 WASHER (B) NEW
36  
339762 MOTOR SPACER NEW
37  
339763 ROTOR PINION SET
38  
339765 HOUSING (A).(B) SET
39  
313687 TAPPING SCREW (W/FLANGE) D3X16 (BLACK)
40  
NAME PLATE
41  
339766 WIRING ASS'Y NEW
42  
327001 TRUSS HD. SCREW M4 (BLACK)
43  
332824 HOOK
44  
334267 SHIFT KNOB (OLD 333527)
45  
327002 LOCK NUT M4 (BLACK)
46  
306952 STRAP (BLACK)
47  
339768 PUSHING BUTTON
48  
339769 BATTERY TERMINAL
55  
370151 DC-SPEED CONTROL SWITCH
501  
CHARGER (MODEL UC 18YFSL)
501  
CHARGER (MODEL UC 18YSL3)
502  
339770 SIDE HANDLE
503  
329897 BATTERY COVER
504  
983006 + DRIVER BIT NO.2 65L
505  
339778 CASE
506  
336471 CASE ASS'Y (STACKABLE)
507  
336472 LATCH
508  
336473 HANDLE
509  
336474 HINGE
510  
339776 INNER TRAY DS14/18DBL2 DV14/18DBL2 HSC NEW AUG
601  
955657 - DRIVER BIT (A) 3MMX70L
602  
955659 - DRIVER BIT (A) 4MMX70L
603  
955674 - DRIVER BIT (A) 6MMX70L
604  
983004 + DRIVER BIT NO.1 65L
605  
983011 + DRIVER BIT NO.3 65L
607  
306927 SILICON RUBBER