Machines 36V

RP3608DBW4Z Accu droogstofzuiger - 36V / 3.5m³/min. / 8 L / 10,5 kg

RP3608DBW4Z
/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/batterijen_recyclen.gif/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/brushless.gif/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/bluetooth.gif/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/multi_volt.gif/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/tno.gif

krachtige koolborstelloze motor | zuigkracht instelbaar in 3 standen | inclusief 5 meter slang van ø28 mm | Bluetooth functie voor het aansturen van de stofzuiger | werkt met 1 of 2 MULTI VOLT accu's  | exclusief accu's en lader

Bestelnummer RP3608DBW4Z
Geschatte werkduur (uur) 2
Zuigcapaciteit (m³/min.) 3,5
Max. onderdruk (mbar) 2010
Inhoud voor stof (L) 8
Slang ∅ (mm) 28
Lengte slang (m) 5
Geschikt voor stofklasse L
Afmetingen L x B x H (mm) 369 x 331 x 382
Gewicht (kg) 10,5
Standaard toebehoren 1 zuigslang, 1 adapter
Artikel
1  
337460 POWDER FILTER 8-15L NEW
2  
337462 CLOTH FILTER NEW
3  
337463 FILTER DAMPER NEW
4  
337465 PRE FILTER 8-15L NEW
5  
311839 HEX.CAP NUT M4
6  
949453 SPRING WASHER M4 (10 PCS)
7  
949423 WASHER M4 (10 PCS)
8  
949218 SCREW M4X14 (10 PCS)
9  
373591 TANK ASS'Y (8L) NEW
10  
975597 CAP NUT M8 NEW
11  
949433 BOLT WASHER M8 (10 PCS.)
12  
337451 HOSE JOINT NEW APR
13  
321014 HOSE STOPPER
14  
337449 JOINT COVER (A) NEW
15  
339182 JOINT COVER PACKING NEW
16  
337446 BUMPER NEW
17  
329872 EARTH CHAIN NEW
18  
949554 NUT M4 (10 PCS)
19  
337438 CASTER D50 NEW APR
20  
338453 RUBBER WASHER NEW
21  
338454 CASTER HOLDER NEW
22  
337439 CASTER D50 (W/STOPPER) NEW APR
23  
373590 SPECIAL NUT NEW
24  
374772 WASHER NEW
25  
337452 POLY GUIDE (A) NEW
26  
337454 EARTH PLATE NEW
27  
329183 INTERNAL WIRE NEW
28  
307028 TAPPING SCREW (W/FLANGE) D4X25 (BLACK)
29  
373589 SPECIAL BOLT NEW
30  
337455 CLAMP LEVER NEW APR
31  
949219 MACHINE SCREW M4X16 (10 PCS.)
32  
338478 SLEEVE (B) ID28 NEW
33  
374775 HOSE ASS'Y ID28 NEW
34  
337515 CLICK RING (FOR D28) NEW
35  
337514 SCREW RING (ID 28) NEW
36  
374776 SLEEVE (A) ID38 NEW
37  
373569 MOTOR ASS'Y NEW
38  
338928 RUBBER BUSHING NEW
39  
341051 STATOR FET PCB NEW
40  
373573 FAN BASE NEW
41  
361091 ROTOR NEW
42  
333945 BALL BEARING 608VV NEW
43  
339180 BEARING HOLDER NEW
44  
339174 FLANGE WASHER NEW
45  
339166 FAN NEW
46  
339177 CASING NEW
47  
339178 SPECIAL WASHER NEW
48  
339175 LOCK NUT M8 NEW
49  
334977 SUPPORT RING (B) NEW
50  
374771 SILENT FILTER (H) NEW
51  
337475 SILENT FILTER (A) NEW
52  
373897 MOTOR BASE ASS'Y NEW
53  
301815 TAPPING SCREW D4X45 (W/FLANGE)
54  
338484 GUARD PLATE NEW
55  
994810 SCREW (PLASTIC TIE) D4X16
57  
373902 PANEL SHEET (D) NEW
58  
373901 SWITCH HOLDER NEW
59  
373576 SWITCH COVER NEW
60  
373578 SWITCH PACKING NEW
61  
373577 SWITCH NEW
62  
BRAND LABEL
63  
370077 CUSHION NEW
64  
372288 TAPPING SCREW (W/FLANGE) D3X12
65  
373895 CONTROLLER MAIN ASS'Y NEW
66  
374773 CONNECTOR NEW
67  
371750 BATTERY BSL 36A18 (EUROPE.AUS.NZL)
68  
373572 BATTERY GUARD ASS'Y NEW
69  
373613 CLAMP LEVER (A) NEW
70  
373610 CLAMP SPRING NEW
71  
373607 CORD COVER NEW
72  
373604 HANDLE NEW
73  
373605 BATTERY TERMINAL HOLDER NEW
74  
373896 HEAD COVER ASS'Y NEW
75  
NAME PLATE
76  
373898 HEAD COVER PACKING (A) NEW
77  
373602 HEAD COVER PACKING (C) NEW
78  
373603 HEAD COVER PACKING (D) NEW
79  
373601 HEAD COVER PACKING (C) NEW
80  
373600 HEAD COVER PACKING (B) NEW
81  
373619 SILENT FILTER (D) NEW
82  
373616 SILENT FILTER (C) NEW
83  
373615 SILENT FILTER (B) NEW
84  
373626 SILENT FILTER (L) NEW
85  
373597 MOTOR COVER NEW
86  
373623 SILENT FILTER (F) NEW
87  
373621 SILENT FILTER (E) NEW
88  
373596 MOTOR PACKING (A) NEW
89  
373625 SILENT FILTER (J) NEW
90  
373624 SILENT FILTER (M) NEW
91  
373617 SILENT FILTER (C) NEW
92  
373618 SILENT FILTER (D) NEW
93  
373614 SILENT FILTER (A) NEW
94  
373620 SILENT FILTER (E) NEW
95  
373622 SILENT FILTER (F) NEW
96  
373570 HOUSING PACKING (A) NEW
97  
303694 TAPPING SCREW D4X35 (W/FLANGE) BLACK
98  
301653 TAPPING SCREW (W/FLANGE) D4X20 (BLACK)
99  
338902 HOUSING SET NEW
100  
372734 WASHER (A) NEW
501  
373588 TOOL BOX NEW
502  
CHARGER (MODEL UC 18YSL3)
503  
329897 BATTERY COVER
504A  
375679 POLYETHYLENE BAG (5 PCS.)
505  
337524 JOINT (A) NEW
506  
337527 JOINT (D)