Decoupeerzagen 18V - 36V

CJ36DBWRZ Accu decoupeerzaag 36V - 2.5Ah

CJ36DBWRZ
/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/stofafzuiging.gif/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/pendelbeweging.gif/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/electronic.gif/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/batterijen_recyclen.gif/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/constante_snelheid.gif/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/brushless.gif/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/acs.gif/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/blower_function.gif/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/led.gif/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/li-ion_new.gif
| hoogste snijsnelheid in zijn klasse | standaard 2 accu's | automatische snelheid modus | schakelaar links en rechts bedienbaar| ledverlichting met aan/uitschakelaar | constante snelheid | variabel toerental | 4 standen pendelslag | greep diameter slechts 57 mm | zaagblad verwisselen zonder gereedschap | blaasfunctie | max. oplaadtijd 32 min.
Bestelnummer CJ36DBWRZ
Kleinste radius ∅ (mm) 25
Slaglengte (mm) 26
Capaciteit hout (mm) 160
Capaciteit staal (mm) 10
Capaciteit RVS staal (mm) 3,2
Toerental onbelast (min.) 800 - 3.500
Batterij capaciteit (Ah) 5.0 - 2.5
Batterij voltage (V) 18 - 36
Batterij samenstelling Li-ion
Batterij oplaadtijd (min.) 32
Batterij (type) BSL36A18
Oplader (type) UC18YSL3, 220 V, 50/60 Hz
Motor zonder koolborstels
ACS (automatic control system)
Triaxiale vibratiewaarde (ah) m/s² 8.4
Geluidssterkte (Lwa) dB(A) 89
Hoogte (mm) 206
Lengte (mm) 277
Gewicht (kg) 2,7
Standaard toebehoren 2 accu's, 1 oplader, 1 stofafzuigadapter, 1 anti-splinterplaatje, 1 beschermkapje, 1 zaagblad, 1 HSC III
Artikel
1  
375872 HOUSING (A+B) SET NEW
2  
333916 WASHER
3  
696352 TAPPING SCREW D3
4  
306664 TAPPING SCREW D4X40 W/FLANGE
5  
321577 SEAL LOCK SCREW M4X10 (W/WASHER)
6  
339294 RUBBER COVER
7  
324307 SPRING (B)
8  
375868 SLIDE KNOB (B) NEW
9  
301653 TAPPING SCREW (W/FLANGE) D4X20 (BLACK)
11  
373914 MV LABEL (B) NEW
12  
337397 DIAL NEW
13  
987105 O-RING (S-10)
14  
341060 STATOR FET PCB ASS'Y NEW
15  
371750 BATTERY BSL 36A18 (EUROPE.AUS.NZL)
16  
375867 SLIDE KNOB (A) NEW
17  
373913 MV LABEL (A) NEW
18  
375866 NEEDLE PIN D3 NEW
19  
375865 SWITCH HOLDER NEW
20  
949217 MACHINE SCREW M4X12 (10 PCS)
21  
339016 GUIDE BAR NEW
22  
375864 UPPER COVER NEW
23  
339015 LEVER SPRING NEW
24  
375856 LEVER NEW
25  
339014 LEVER BOLT NEW
26  
339001 SPRING NEW
27  
339296 RETAINING RING D18
28  
339002 PLUNGER NEW
29  
311814 O-RING (P-15)
30  
339005 HOLDER SPRING NEW
31  
339282 HOLDER COVER
32  
339004 HOLDER PIN NEW
33  
375853 PLUNGER COVER NEW
34  
339009 GUIDE PLATE NEW
35  
326573 SEAL LOCK SCREW M4X10
36  
339007 CONNECTING PIECE
37  
940917 NEEDLE BEARING NTN K6X9X8T2
38  
361125 ROTOR PINION ASS'Y NEW
39  
940079 RETAINING RING FOR D8 SHAFT
40  
963351 WASHER (B)
41  
983162 SEAL LOCK HEX. SOCKET HD. BOLT M4X12
42  
339285 WEIGHT HOLDER
43  
339000 BALANCE WEIGHT NEW
44  
375852 GEAR NEW
45  
338999 ORBITAL CAM NEW
46  
957540 WASHER (A)
47  
375871 GEAR COVER ASS'Y NEW
48  
332425 PLATE NUT
49  
375857 MACHINE SCREW (W/WASHER) M4X5 NEW
50  
321576 RUBBER BUSHING
51  
375854 BASE NEW
52  
339663 BASE LOCKER NEW
53  
949658 HEX.SOCKET HD.BOLT M5X18 (10 PCS)
54  
375855 BASE PLATE NEW
55  
321996 SPECIAL BOLT
56  
339019 ORBITAL PIN NEW
57  
305740 FELT
58  
673489 RETAINING RING (E-TYPE)
59  
338992 CHANGE KNOB NEW
60  
982454 SPRING (C)
61  
335297 STEEL BALL 5/32 (10 PCS)
62  
338990 NEEDLE ROLLER NEW
63  
339297 ROLLER HOLDER
501  
CHARGER (MODEL UC 18YSL3)
502  
338997 SPLINTER GUARD NEW
504  
944458 HEX. BAR WRENCH 4MM
505  
338996 CHIP COVER NEW
506  
336471 CASE ASS'Y (STACKABLE)
507  
336472 LATCH
508  
336473 HANDLE
509  
336474 HINGE
510  
375869 INNER TRAY CJ36DB (HSC) NEW
511  
370492 DUST COLLECTOR NEW
512  
329897 BATTERY COVER
601  
325149 GREASE (MOLUB-ALLOY NO.777-1) 75G
602  
309922 GREASE FOR IMPACT DRIVER (500G)
603  
930035 GREASE (SEP-3A) (100G) (NEW 714831)
604  
321593 GUIDE
606  
339018 SUB BASE NEW