Boor-en breekhamers

DH28PMY2WSZ SDS-PLUS boor-hakhamer - 28 mm / 850 W / 3 J (EPTA 05) / 3,2 kg

DH28PMY2WSZ
/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/veiligheidsslipkoppeling.gif/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/rechts_en_links_draaiend.gif/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/dubbel_geisoleerd.gif/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/electronic.gif/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/uvp.gif/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/sds-plus.gif
| verwisselbare boorhouder SDS-Plus naar cilindrisch | laag vibratie systeem UVP | hoge boorsnelheid | lange levensduur | 3 standen, boorhamer, boren en hakken instelbaar aan de zijkant van de machine | ergonomisch gevormd, zacht handvat
Bestelnummer DH28PMY2WSZ
Capaciteit hout (mm) 32
Capaciteit staal (mm) 13
Capaciteit beton (mm) 28
Opgenomen vermogen (Watt) 850
Slagenergie (Joule) 3
Toerental onbelast (min.) 0 - 1.100
Aantal slagen belast (min.) 0 - 4.300
Triaxiale vibratiewaarde (ah) m/s² 11,2
Lengte (mm) 393
Gewicht (kg) 3,2
Standaard toebehoren 1 zijhandgreep, 1 diepteaanslag, 1 kunststof koffer
Artikel
1  
375012 CHUCK HOLDER (A) ASS'Y NEW
2  
995344 FLAT HD.SCREW M6X25 (A) (LEFT HAND) (NEW 744087)
3  
323898 DRILL CHUCK 13VLRL-N (W/O CHUCK WRENCH)
4  
326527 STOPPER
5  
965469 RETAINING RING FOR D25 SHAFT
6  
326520 WASHER (B)
7  
326519 SPRING
8  
375013 LOCK GRIP NEW
9  
326801 LOCK RING (OLD 326661)
10  
375011 CHUCK HOLDER (A) NEW
11  
335300 STEEL BALL D7.0 (10 PCS)
12  
NAME PLATE
13  
335259 OIL SEAL
14  
6805BB BALL BEARING 6805 NEW
15  
375010 BIT HOLDER (A) ASS'Y NEW
16  
375363 GRIP SET NEW
17  
306345 FRONT CAP
18  
306340 STOPPER RING
19  
374436 GRIP NEW
20  
374437 BALL HOLDER NEW
21  
374435 HOLDER PLATE NEW
22  
322812 HOLDER SPRING
23  
375009 BIT HOLDER (A) NEW
24  
322789 PUSHING BUTTON
25  
317223 PUSHING SPRING
26  
334011 CHANGE LEVER
27  
878885 O-RING (S-18)
28  
375005
29  
375006 GEAR COVER ASS'Y NEW
30  
335800 SPRING (E)
31  
608VVM BALL BEARING 608VVC2PS2L
32  
374422 SHAFT HOLDER (B) NEW
33  
375007 CYLINDER NEW
34  
335265 SECOND GEAR
35  
374430 SPRING (B) NEW
36  
301679 WASHER (A)
37  
948310 RETAINING RING FOR D30 SHAFT
38  
335262 OIL SEAL (A)
39  
375014 HAMMER HOLDER (D) NEW
40  
375008 SECOND HAMMER NEW
42  
322805 DAMPER (A)
43  
322808 O-RING (C)
44  
324524 DAMPER HOLDER (OLD 322806)
45  
322807 STOPPER RING
46  
374443 STRIKER NEW
47  
372816 O-RING NEW
48  
372817 PISTON NEW
49  
335793 PISTON PIN
50  
335794 PISTON WASHER
52  
374440 SECOND PINION NEW
53  
323182 CLUTCH SPRING
54  
375022 CLUTCH NEW
55  
331315 WASHER
56  
374439 CHANGE PLATE (C) NEW
57  
374438 SECOND SHAFT NEW
58  
335249 RECIPROCATING BEARING
59  
374441 FIRST GEAR NEW
61  
335245 O-RING D72.2
62  
374625 INNER COVER NEW
63  
374627 WEIGHT (A) NEW
64  
335282 LEAF SPRING
65  
374628 WEIGHT (B) NEW
66  
325241 SEAL LOCK HEX. SOCKET HD. BOLT M3X8
67  
334008 AIR CAP
68  
324543 FELT PACKING (A)
69  
374626 SPRING HOLDER NEW
70  
983162 SEAL LOCK HEX. SOCKET HD. BOLT M4X12
71  
322816 FELT PACKING
72  
322818 PACKING WASHER
73  
876796 O-RING (P-22)
74  
608DDM BALL BEARING 608DDMC2EPS2S
75  
982631 WASHER (A)
76  
361108E ARMATURE (B) 220-230 VOLT NEW
77  
981824 HEX.HD. TAPPING SCREW D4X45
78  
341028K STATOR (A) 220-230 VOLT NEW
79  
374622 HOUSING (B) NEW
80  
955203 BRUSH HOLDER
81  
999041 CARBON BRUSH (1 PAIR)
82  
999072 CARBON BRUSH A.S. TYPE (OLD 999080)
83  
374615 CHOKE COIL (BROWN) NEW
84  
374613 INTERNAL WIRE (BROWN)
85  
374612 INTERNAL WIRE (BLUE)
86  
374614 CHOKE COIL (BLUE) NEW
87  
322853 PUSHING BUTTON
88  
374610 SWITCH 220-240 VOLT NEW
89  
301654 TAPPING SCREW D5X35 (W/FLANGE)
90  
500440Z CORD 5M 2 X 1,0 W/PLUG 13A/250V FOR GBR
90  
500424Z @ CORD FOR SINZ KUW
90  
500390Z CORD 5M 2 X 1.5 FOR HOL (NEW 714520)
90  
500239Z @ CORD FOR THA
91  
953327 CORD ARMOR D8.8
91  
938051 CORD ARMOR D10.1
92  
937631 CORD CLIP
93  
984750 TAPPING SCREW (W/FLANGE) D4X16
94  
930039 NOISE SUPPRESSOR
95  
374623 HANDLE COVER (B) NEW
96  
301653 TAPPING SCREW (W/FLANGE) D4X20 (BLACK)
501  
375015 PLASTIC CARRYING CASE NEW
502  
374447 SIDE HANDLE ASS'Y NEW
503  
303709 DEPTH GAUGE
601  
306885 DUST COLLECTOR (B) ASS'Y
602  
986802 DUST COLLECTOR ASS'Y
603  
986803 @ DUST COVER
604  
986804 @ SEAL COVER NEW
606  
958063 @ WASHER (OLD 958063P)
607  
959150 STEEL BALL D6.35 (10 PCS.)
608  
986805 @ OUTER RACE NEW
609  
986806 SOCKET
610  
306910 SOCKET ADAPTOR (B)
611  
971787 DUST CUP
612  
931844 STOPPER
613  
321814 DRILL CHUCK 13VLRB-D
614  
331966 FLAT HD. SCREW (LEFT HAND) M6X20
615  
321813 DRILL CHUCK 13VLD-D
618  
971794 ANCHOR SETTING ADAPTER A W1/4" (MANUAL)
619  
971795 ANCHOR SETTING ADAPTER A W5/16" (MANUAL)
620  
971796 ANCHOR SETTING ADAPTER A W3/8" (MANUAL)
621  
971797 ANCHOR SETTING ADAPTER A W1/2" (MANUAL)
622  
971798 ANCHOR SETTING ADAPTER A W5/8" (MANUAL)
623  
971799 ANCHOR SETTING ADAPTER B W1/4" (MANUAL)
624  
971800 ANCHOR SETTING ADAPTER B W5/16" (MANUAL)
625  
971801 ANCHOR SETTING ADAPTER B W3/8" (MANUAL)
626  
971802 ANCHOR SETTING ADAPTER B W1/2" (MANUAL)
627  
971803 ANCHOR SETTING ADAPTER B W5/8" (MANUAL)
628  
320859 SYRINGE (BLOW-OUT BULB TYPE)
629  
944477 COTTER
630  
982684 CENTER PIN (A) 109L FOR CORE BIT D32-38
631  
982685 CENTER PIN (B) 104L FOR CORE BIT D45-90
632  
335781 GREASE FOR ROTARY HAMMER (500G)
633  
335782 GREASE FOR ROTARY HAMMER (60G)