Diamant slijpmachines 230mm

CM9UBYWSZ Diamant slijpmachine - 230 mm / 2.600 W - In PVC koffer
385,00
Excl. BTW
CM9UBYWSZ
/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/spindelblokkering.gif/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/dubbel_geisoleerd.gif/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/aanloopstroombegrenzing.gif/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/uvp.gif

| beton, tegels en steen | uitstekende stofafzuiging | stofvrij, zelfs bij aanvang van slijpen | standaard stofafzuigkap | door HiKIOKI ontwikkeld laag vibratie systeem, UVP | trillingvrij dus hoog werkcomfort | zeer stabiel slijpen | diepte instelling | aanloopstroombegrenzing I max. slijpdiepte 60 mm

Bestelnummer CM9UBYWSZ
Slijpschijf ∅ (mm) 230
Opgenomen vermogen (Watt) 2.600
Toerental onbelast (min.) 6.600
Aanloopstroombegrenzing
UVP (User Vibration Protection)
Geluidssterkte (Lwa) dB(A) 89
Gewicht (kg) 8,1
Standaard toebehoren 1 sleutel, 1 rubber manchet, 1 kunststof koffer
Artikel
1  
985597 BOLT M14
2  
323993 PIPE HANDLE SET (OLD 322141)
3  
306888 PUSH BUTTON
4  
320219 SPRING
5  
320218 O-RING
6  
306890 LOCK PIN
7  
939540 RETAINING RING FOR D10 SHAFT (10 PCS.)
8  
326722 COUPLING COVER
9  
326721 COUPLING DAMPER
10A  
333147 COUPLING (OLD 326720)
11  
949236 MACHINE SCREW M5X10 (10 PCS)
12  
326723 BEARING COVER (B)
13  
6302VV BALL BEARING 6302VVCMPS2S
14  
990852 FELT PACKING (B)
15  
326727 SPINDLE
16  
320228 SEAL PLATE
17  
320227 PACKING GLAND
18  
994192 HEX.SOCKET HD.BOLT
19A  
326718 GEAR AND PINION SET (NEW 328697)
20  
320220 BEARING COVER (A)
* 21  
360594U ARMATURE ASS'Y 110-120 VOLT
* 21  
360777E ARMATURE ASS'Y 220-230 VOLT
22  
320215 FAN GUIDE
23  
984271 HEX. HD.TAPPING SCREW D5X75 (OLD 963454Z)
24A  
340682F STATOR ASS'Y 220-230 VOLT
* 24  
340682C STATOR ASS'Y 110-120 VOLT
25  
984509 SEAL LOCK HEX. SOCKET HD. BOLT M5X14 (OLD 315636)
26  
323209 TAPPING SCREW D5X35 (W/FLANGE) BLACK
27  
326717 GEAR COVER ASS'Y
28  
320226 SPECIAL NUT M10
29  
320221 SEAL WASHER
30  
320222 FELT PACKING
31  
6301VV BALL BEARING 6301VVCMPS2S
32  
994208 RUBBER RING (B)
33  
328754 HOSE BAND
34  
328748 DUST DUCT
35  
328752 COVER (B)
36  
HITACHI LABEL (B)
37  
997467 KNOB NUT
38  
328758 ADAPTER
39  
328761 RING
40  
305720 TAPPING SCREW D4X12 (W/FLANGE)
41  
324877 BOLT (SQUARE) M6X57
42  
328759 ADAPTER (A)
43  
328760 ADAPTER (B)
44  
324865 DUST CAP
46  
885414 HOLDER SLEEVE (B)
47  
328841 SLEEVE
48  
314622 WING NUT M6
49  
311492 LABEL
50  
673489 RETAINING RING (E-TYPE)
51  
321546 SET PIN
52  
321545 LEVER
53  
306887 BOLT M8X22
54  
949457 SPRING WASHER M8 (10 PCS.)
55  
321544 SET PIECE
56  
328745 WHEEL GUARD AS S'Y
57  
328843 BOLT (A)
58A  
937907Z WHEEL WASHER (C)
59  
937909Z WHEEL NUT M14X2
60  
328749 COVER (A)
61  
328750 HOLDER
62  
314429 SPRING
63  
328751 POCKET GUIDE
64  
974577 RETAINING RING (E-TYPE) FOR D7 SHAFT
65  
328755 ROLLER
66  
328756 ROLLER SHAFT
67  
328757 BOLT (SQUARE) M5
68  
328747 BASE
69  
320216 DUST SEAL
70  
6000VV BALL BEARING 6000VVCMPS2L
71  
321536 BEARING BUSH ASSY (OLD 320244)
72  
HITACHI LABEL
73  
326712 HOUSING
74  
326715 BRUSH COVER
75  
305812 TAPPING SCREW (W/FLANGE) D4X16 (BLACK)
* 76  
999089 CARBON BRUSH A.S. TYPE (1 PAIR)
* 76  
999061 CARBON BRUSH 7X17X22.5 (1 PAIR)
77  
322323 BRUSH HOLDER
78  
326713 HANDLE (A)
79  
326716 BRUSH COVER
80  
NAME PLATE
81  
326726 HANDLE DAMPER
82  
326724 O-RING
83  
326725 O-RING
84  
320236 RESISTOR
85  
320371 SWITCH W/SAFETY LOCK W/O LOCK
86  
960266 CORD CLIP
87  
984750 TAPPING SCREW (W/FLANGE) D4X16
88  
326714 HANDLE (B)
89  
981373 TUBE (D)
90  
940778 CORD ARMOR D10.7
* 91  
321539 CORD FOR GBR 110 VOLT
* 91  
500460Z CORD 5M 2 X 1,5 H07RN-F (W/O PLUG)
* 91  
321537 CORD 4M 2 X 1,5 H07RN-F (NEW 714520)
92  
328744 DUST COVER ASS'Y
93  
944950 U-NUT (B) M8
94  
328700 INNER RACE (DISCON PART OF 328696/328697)
95  
328694 INNER SET (W/GEAR)
96  
328697 GEAR AND PINION SET (OLD 326718)
97  
328698 GEAR ASS'Y (NEW 328697+326720+326721)
501  
320994 ADAPTER
502A  
325491 WRENCH
503  
328844 CASE (A)
601  
310338 SUPER WHEEL WASHER
602  
DIAMOND WHEEL 230MMXD40-D22.2 HOLE