Spijkerapparaten 18V

NR1890DBCLW9Z Accu spijkerapparaat - 18 V / 50 - 90 mm - Exclusief lader en accu's - HSC IV koffer
499,00
Excl. BTW
NR1890DBCLW9Z
/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/brushless.gif/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/multi_volt.gif
I geschikt voor gangbare D-kop spijkers I één schots of repeteerfunctie I vastgelopen spijkers gemakkelijk te verwijderen zonder gereedschap I diepteregeling instelbaar zonder gereedschap I onderhoudsvrij I geen gebruik van gaspatroon en/of compressor met luchtslang I aantal spijkers bij volledige lading: ca. 700 spijkers (bij gebruik van 5.0 Ah accu) I inclusief HSC IV koffer I exclusief accu's en lader
Bestelnummer NR1890DBCLW9Z
Motor zonder koolborstels
Type spijkers 34° D-head
Lengte spijkers (mm) 50 - 90
Dikte spijkers (mm) 2.9 - 3.3
Capaciteit magazijn (stuks) 47
Spijkersnelheid (/sec.) 1,5 / 2
Lengte (mm) 309
Gewicht (kg) 4,8
Standaard toebehoren 1 HSC IV
Artikel
1  
372298 HEX. SOCKET BOLT M6 NEW
2  
372296 TOP COVER NEW
3  
371012 RUBBER CUSHION (C) NEW
4  
372337 CHAMBER COVER NEW
5  
372335 CYLINDER NEW
6  
372336 O-RING (I.D 55.5) NEW
7  
372334 O-RING (I.D 94.5) NEW
8  
371039 CHARGE CAP NEW
9  
872822 O-RING (S-5)
10  
372388 CHAMBER BASE NEW
11  
372338 NYLOCK BOLT M6 NEW
12  
372339 SPECIAL NUT M58 NEW
13  
372320 SLIDE RING NEW
14  
372319 X-RING NEW
15  
372318 PISTON ASS'Y NEW
16  
372317 PISTON BUMPER NEW
17A  
375366 NOSE (OLD 372988)
18  
372343 RUBBER CUSHION (A) NEW
19  
372310 NYLOCK BOLT M4X25 (W/FLANGE) NEW
20  
372330 FELT (P) NEW
21  
372332 RETAINING RING D52 NEW
22  
372989 BEARING HOLDER NEW
23  
6000VV BALL BEARING 6000VVCMPS2L
24  
372329 O-RING (I.D 20.22) NEW
25  
372327 POSITION DETECTOR NEW
26  
372326 NEEDLE ROLLER D4.5 NEW
27  
372321 PIN WHEEL NEW
28  
372323 WHEEL SPRING (B) NEW
29  
6902VV BALL BEARING 6902VVCMPS2L
30  
372328 NEEDLE ROLLER D3 NEW
31  
372322 WHEEL SPRING (A) NEW
32  
372325 NEEDLE ROLLER D4 NEW
33  
372324 PIN (A) NEW
34  
372355 NYLOCK BOLT (W/FLANGE) M5X22 NEW
35  
372311 NYLOCK BOLT M4X14 (W/FLANGE) NEW
36  
372306 PUSHING LEVER SPRING NEW
37  
372316 SPECIAL BOLT M6 NEW
38  
372305 PUSHING LEVER (B) NEW
39  
959148 STEEL BALL D3.175 (10 PCS)
40  
372315 ADJUSTER SPRING NEW
41  
372314 ADJUSTER NEW
42  
372308 PUSHING LEVER (A) NEW
43  
NAME PLATE
44  
301653 TAPPING SCREW (W/FLANGE) D4X20 (BLACK)
45  
372297 HOUSING (C) NEW
46B  
372987 HOUSING ASS 'Y NEW
47  
335790 BATTERY BSL 1850 (EUROPE,AUS,NZL)
48  
371020 O-RING (I.D. 2.5) NEW
49  
372292 WIRING NEW
50  
371019 SWITCH CABLE (A) NEW
51  
332000 SPRING (T) NEW
52  
371021 TRIGGER NEW
53  
331790 LEVER (C) NEW
54  
326276 LEVER (A)
55  
372356 HOOK NEW
56  
331109 LOW HEAD HEX.SOCKET BOLT M4X8 NEW
57  
372342 BUMPER (B) NEW
58  
372302 SENSOR (C) NEW
59  
6696839 WIRE BAND NEW AUG
60  
372340 HEX. SOCKET HD. BOLT M5 NEW
62  
372301 SENSOR (B) NEW
63  
372191 CAUTION LABEL (EU) NEW
65  
372304 ROLL PIN D2.5 NEW
66  
878965 ROLL PIN D2.5X16
67  
372312 GUIDE PLATE NEW
68  
331184 NYLOCK HEX. SOCKET HD.BOLT M3 NEW
69  
372309 BLADE GUIDE (A) NEW
70  
949685 ROLL PIN D4X32 (10 PCS)
71  
372349 PUSHING LEVER STOPPER (A) NEW
72  
372350 SPRING NEW
73  
372351 PUSHING LEVER STOPPER (B) NEW
74  
883687 SPRING
75  
372346 BLADE GUIDE (B) NEW
76  
885323 NAIL FEEDER
77  
949506 ROLL PIN D4X28 (10 PCS)
78  
885324 NAIL FEEDER (B)
79  
885325 RIBBON SPRING
80  
372353 CAP NUT M3 NEW
81A  
375181 GEAR BOX ASS'Y (OLD 372341)
82  
361071 ROTOR NEW
83  
372345 MAGAZINE COVER (B) NEW
84  
372354 NYLOCK BOLT (W/FLANGE) M5 NEW
85  
372347 MAGAZINE PLATE NEW
86  
885341 NAIL RAIL
87  
372344 MAGAZINE COVER (A) NEW
88  
372352 STEP BOLT M3 NEW
89  
372348 MAGAZINE GUARD NEW
90  
307811 TAPPING SCREW D4X16 (W/FLANGE) (BLACK) (OLD 930446)
91  
886246 FEEDER KNOB
92  
302089 TAPPING SCREW (W/FLANGE) D5X20 (BLACK)
93  
373656 PANEL SHEET (A) NEW
94  
373205 REPAIR PARTS SET (NR)
96A  
375182 PLANET GEAR SET (B) (4 PCS) (OLD 374603)
97  
374602 PINION (B) NEW
501  
CHARGER (MODEL UC 18YFSL)
502  
943277 HEX. BAR WRENCH 3MM
503  
944458 HEX. BAR WRENCH 4MM
504  
875769 SAFETY GLASSES
505  
329897 BATTERY COVER
506  
373000 PLASTIC CARRYING CASE NEW
507  
6698667 POUCH CLOTH NEW
508  
337528 CASE ASS'Y (STACKABLE)
509  
336473 HANDLE
510  
336472 LATCH
511  
336474 HINGE
512A  
375224 INNER TRAY NR1890DBCL/NR1890DBRL (HSC) (OLD 373001)
601  
373204 NOSE CAP NEW