Boor-schroefmachines 18V - 36V

DS18DBL2WPZ Accu boor- schroefmachine - 18 V / 5.000 mAh / 136 Nm - - Inclusief accu's en lader - HSC II koffer
349,00
Excl. BTW
DS18DBL2WPZ
/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/regel-electronic.gif/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/rechts_en_links_draaiend.gif/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/electronic.gif/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/batterijen_recyclen.gif/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/5.0ah.gif/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/brushless.gif/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/li-ion_new.gif
3e 18V accu gratis
| zeer compact | hoog aandraaimoment | koolborsteloze motor | RFC functie | snelspanboorhouder | hoogste snelheid in zijn klasse | aluminium tandwielhuis | standaard 2 accu's | 22 standen instelbaar | soft grip | accu indicator | led verlichting | riemhaak | oplaadtijd 75 min.
Bestelnummer DS18DBL2WPZ
Capaciteit hout (mm) 76
Capaciteit staal (mm) 13
Capaciteit houtschroeven (mm) 10 x 90
Max. aandraaimoment (Nm) 136
Capaciteit boorkop (mm) 13
Toerental onbelast laag (min.) 0 - 500
Toerental onbelast hoog (min.) 0 - 2.100
Batterij capaciteit (Ah) 5.0
Batterij voltage (V) 18
Batterij samenstelling Li-ion
Batterij oplaadtijd (min.) 75
Batterij (type) BSL1850
Oplader (type) UC18YFSL, 220 V, 50/60 Hz
Motor zonder koolborstels
Hoogte (mm) 257
Lengte (mm) 204
Gewicht (kg) 2,5
Standaard toebehoren 2 accu's, 1 oplader, 1 zijhandvat, 1 HSC II
Artikel
*509  
336474 HINGE
*510  
339776 INNER TRAY DS14/18DBL2 DV14/18DBL2 HSC NEW AUG
*606  
303709 DEPTH GAUGE
*508  
336473 HANDLE
*507  
336472 LATCH
*49  
335790 BATTERY BSL 1850 (EUROPE,AUS,NZL)
*506  
336471 CASE ASS'Y (STACKABLE)
*2A  
339723 DRILL CHUCK 13VLRY-N (NEW 752065 )
1A  
370909 SEAL LOCK FLAT HD. SCREW M6X25 (LEFT HAND) NEW
3A  
371792 GEAR BOX ASS'Y DS14/18DBL2 SINCE 10.2016 (OLD 339738)
4  
339736 RETAINING RING FOR D30 SHAFT NEW
5  
339740 CLUTCH DIAL NEW
6  
339741 METAL NEW
7  
339743 SPINDLE NEW
8  
339744 CLICK SPRING NEW
9  
339745 NUT NEW
10  
339746 SPRING NEW
11  
339747 THRUST PLATE NEW
12  
333539 PIN SET (6 PCS.)
13  
339748 STOPPER NEW
14  
331886 STOPPER SPRING
15A  
371795 SLEEVE CAP NEW
16A  
371794 FRONT CASE NEW
17  
337411 WASHER (B) NEW
18  
339752 LOCK RING NEW
19  
319744 ROLLER
20  
339753 RING GEAR NEW
21  
339754 CARRIER NEW
22  
339774 PLANET GEAR (B) SET NEW
23  
331892 WASHER (A)
24  
331895 SCREW SET D2 (2 PCS)
25  
339755 SHIFT ARM NEW
26  
305490 TAPPING SCREW D4X30 (W/FLANGE) BLACK
27  
339756 REAR CASE NEW
28  
320087 SCREW SET M3X12 (4 PCS.)
29  
339757 PINION (C) NEW
30  
339758 SLIDE RING GEAR NEW
31  
339759 PINION (B) NEW
32  
331926 NEEDLE BEARING SET (4 PCS.)
33  
334441 PLANET GEAR (A) SET (4 PCS)
34  
339760 FIRST RING GEAR NEW
35  
339761 WASHER (B) NEW
36  
339762 MOTOR SPACER NEW
37  
339763 ROTOR PINION SET
38B  
370831 HOUSING SET (A+B) (OLD 339765)
39  
313687 TAPPING SCREW (W/FLANGE) D3X16 (BLACK)
40  
NAME PLATE
41A  
370832 WIRING ASS'Y NEW
42  
327001 TRUSS HD. SCREW M4 (BLACK)
43  
332824 HOOK
44  
334267 SHIFT KNOB (OLD 333527)
45  
327002 LOCK NUT M4 (BLACK)
46  
306952 STRAP (BLACK)
47  
339768 PUSHING BUTTON
48  
339769 BATTERY TERMINAL
55  
370151 DC-SPEED CONTROL SWITCH
56  
370836 WIRING ASS'Y SET (OLD 339765+339766)
57  
371796 SLEEVE NUT M8 NEW
58  
371784 GEAR BOX ASS'Y DS18DBL2/DBXL TILL 9.2016 (OLD 339738)
59  
371788 SIDE HANDLE SET DS18DBL2/DBXL TILL 9.2016 (OLD 339770)
60  
BRAND LABEL
501  
CHARGER (MODEL UC 18YFSL)
502A  
371797 SIDE HANDLE DS/DV/18DBL2/DBXL SINCE 10.2016 (OLD 339770)
503  
329897 BATTERY COVER
504  
983006 + DRIVER BIT NO.2 65L
601  
955657 - DRIVER BIT (A) 3MMX70L
602  
955659 - DRIVER BIT (A) 4MMX70L
603  
955674 - DRIVER BIT (A) 6MMX70L
604  
983004 + DRIVER BIT NO.1 65L
605  
983011 + DRIVER BIT NO.3 65L
607  
306927 SILICON RUBBER
608  
370651 SCREW SET M4